O FIRMIE

Firma Auto Nester powstała 1998 roku na bazie organizacji założonej w 1995 roku w Ontario w Kanadzie.

autonester_logo.jpgW początkowej fazie działalności zajmowaliśmy się importem samochodów, części zamiennych oraz wyposażeniem warsztatów samochodowych. W 1999 roku firma usamodzielniła się i ukierunkowała na naprawy oraz obsługę eksploatacyjną samochodów z rynku amerykańskiego. Dla realizacji zadań remontowych magazynujemy części zamienne oraz nimi handlujemy. W przeważającej mierze bazujemy na zamiennikach o wyselekcjonowanej jakości. Staramy się dobierać produkty w najwyższej jakości w przystępnej cenie , tak aby nasz klient był zawsze zadowolony. Przez szereg lat działalności naszej firmy wypracowaliśmy procedury doboru dostawców części oraz własny system oceny ich przydatności.Zawsze staramy się być jak najbliżej rozsądnej ceny i jakości stosowanych części.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem w obsłudze klienta, a przede wszystkim w obsłudze powierzonych nam pojazdów. Nasi mechanicy dysponują niebagatelną wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi szkoleniami.Przygotowanie załogi jako zespołu jest wszechstronne z racji zakresu naszych usług. Z tytułu bardzo szerokiej oferty naszych czynności remontowo-ekspolatacyjnych, umiejętności naszej kadry są również szerokie.

Nasza specjalizacja co do pojazdów z określonej grupy pozwala nam przyjąć pewną specyfikę i wydaje się lepiej zgłębiać i rozpoznawać stawiane przed nami problemy.

Niepodważalną rekomendacją dla naszej firmy jest szeroka grupa stałych klientów, którzy od lat darzą nas swoim zaufaniem. Bez nich nie udało by się nam przetrwać na tak trudnym rynku przez przeszło 10 lat.

Z wyrazami szacunku
Marcin Nesterowicz